Elérhetőség
KOSÁR (0)
Blog archívum
Új Világcsúcs - New World Record!!!
Világcsúcs!!! A hétvégi szófiai Rövidpályás gyorskorcsolya junior Világbajnokság 500 méteres elődöntőjében a magyar Liu Shaoang 40,892 másodperces idővel új világcsúcsot repesztett, a döntőben pedig ezüst érmet szerzett. Gratulálunk Ádónak, rajta kívül ezen a távon még senki sem ért célba 41 másodpercen belül! New World Record!!! A weekend's Junior Short Track Speed Skating World Championships (Sofia - Bulgaria) 500 meters semi-final of the Hungarian Liu Shaoang reached a new world record (40.892 seconds), and won the silver medal in the final. Congratulations for Ádó! This distance no one has ever reached the finish line within 41 seconds!

Bővebben »
Ezüstös Sanyi - Silvery Sanyi
Gratulálunk az ezüstös Shaolin Liu Sándornak, aki a hétvégi Rövidpályás gyorskorcsolya Európa Bajnokságon egyéni 1500, és 1000 méteren, illetve összetettben ezüst érmet szerzett. Továbbá tagja volt a férfi váltónak is, mely szintén második lett a döntőben. Sanyi a hétvégén így 4 darab ezüst érmet nyert! Gratulálunk neki és az egész magyar Csapatnak! Sanyi a Gatorade termékeinkkel készül a versenyeire, büszkék vagyunk rá! Congratulations for Liu Shaolin Sandor, who won silver medals in Short Track Speed Skating European Championships (Sochi - Russia) in the individual 1500 and 1000 meters and earned a silver medal in the overall standings. In addition, he was a member of the men relay team, which also took second place in the final. Sanyi so obtained 4 silver medals in this weekend! We congratulate him and the entire Hungarian team! Sanyi use our Gatorade products during the tournaments, we are proud of him!

Bővebben »
Kremmer (Kreminator) Zoli
Gratulálunk Kremmer Zolinak, aki 2015-ben az M40-44-es korcsoportban 1. lett a triatlon nemzeti ranglistán. Büszkék vagyunk Rád! 2016-ban is az erő, a kitartás, a siker, a szerencse és a Gatorade Sport termékek legyenek Veled! Ránk (is) számíthatsz! Congratulations to Kremmer Zoli, who's became first at 2015 M40-44 age group in triathlon national standings. We are proud of you! In 2016 the force, endurance, success, fortune and the Gatorade Sports products are with you! You can expect us (also)!

Bővebben »
Parkoló pálya - Off Season
Ugye Ti nem így parkoltátok le a bringátokat télre? You do not so parked your bike for winter season?

Bővebben »
Célkitűzés - Goal
Ti is kitűztétek az idei célotokat? Itt az ideje a megvalósítás elkezdésének! Did you also set your goals for this year? It is time for to start!